Відбулося засідання вченої ради університету

26 січня 2023 року відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада затвердила фінансовий звіту університету за 2022 рік та кошторис університету на 2023 рік, підсумувала діяльність спеціалізованих вчених рад університету 2022 року.

Крім того, затвердила ліміти стипендіатів, яким буде призначена стипендія за результатами семестрового контролю на основі здобутого ними рейтингового бала за І семестр 2022/2023 н.р., рекомендувала кандидатури щодо призначення академічної стипендії Президента України на ІІ семестр 2022/2023 н.р., визнала результати наукового стажування Миколи Пантюка, Григорія Коссака, Ірини Брюховецької, Наталії Гойванович, Лілії Стахів, Ірини Гордієнко, Руслани Манько та Наталії Лазірко як підвищення кваліфікації, внесла зміни до «Положення про призначення і виплату стипендії студентам, аспірантам та докторантам Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка».

Вчена рада також обговорила питання про встановлення на території земельної ділянки за адресою вул. Івана Франка, 24 знака пам’яті з іменами студентів і випускників Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, які загинули, захищаючи Україну від збройної агресії російської федерації.

Вам буде цікаво