Відбулося засідання вченої ради університету

19 травня 2022 року відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про виховну роботу в університеті, організацію та проходження практик здобувачами освіти, внесла зміни в організаційну структуру університету; розглянула атестаційні справи: доцента кафедри мовної та міжкультурної комунікації кандидата філологічних наук Галини Намачинської, доцента кафедри практики англійської мови кандидата філологічних наук Лілії Соболь, доцента кафедри психології кандидата психологічних наук Марії Заміщак, доцента кафедри психології кандидата психологічних наук Світлани Заболоцької, доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму кандидата педагогічних наук Романа Федорищака.

Вчена рада також затвердила: нову редакцію Положення про навчальні плани першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, квоти освітніх програм та допустимості кількості студентів на одній освітній програмі у 2022–2023 навчальному році; рішення Конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.

Крім того, рекомендувала до друку 18 навчальних та навчально-методичних посібників.