Відбулося засідання вченої ради університету

24 березня 2022 року відбулося чергове засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про підсумки наукової та науково-технічної діяльності університету 2021 року, затвердила нову редакцію Положення про навчальні плани першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівні вищої освіти у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, скасувала рішення вченої ради від 29 червня 2007 року «Про присвоєння звання «Почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» (HONORISCAUSA) завідувачу лабораторії Фізико-технічного інституту ім. А.Ф.Йоффе Російської академії наук, професору В.І. Іванову-Омському.

Крім того, рекомендувала до друку 1 навчальний посібник, 1 методичні рекомендації до семінарських занять та самостійної роботи і 1 тексти лекцій.