Відбулося засідання вченої ради університету

27 січня 2022 року в режимі онлайн відбулося засідання вченої ради університету.

На початку засідання ректорка професорка Валентина Бодак із вітальним словом звернулася до ювілярів – Мирослави Сосяк, Євгена Журавського, Тамари Козій та Світлани Кравцової. Побажала їм міцного здоров’я, родинного затишку і наснаги у подальшій праці на благо України та університету. Також ректор привітала та вручила Подяки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної адміністрації, Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти доценту Андрію Душному.

Згодом вчена рада розглянула питання про підсумки діяльності спеціалізованих вчених рад університету в 2021 р., затвердила кошторис Університету на 2022 р., низку положень: Положення про організацію викладання навчальних дисциплін англійською мовою; Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад; Положення про освітні центри «Крим – Україна», «Донбас – Україна» (у новій редакції). Крім того, затвердила склад Комісії з питань академічної доброчесності; склад Комісії з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, загальний ліміт стипендіатів та ліміт стипендіатів-відмінників, яким буде призначена стипендія на ІІ семестр 2021/2022 н.р.

Вчена рада також розглянула атестаційну справу доцентки кафедри порівняльної педагогіки та методики викладання іноземних мов Оксани Федурко, атестувала наукову роботу стипендіата Верховної Ради України професора Василя Ільницького.

Вам буде цікаво