Відбулося засідання вченої ради університету

19 грудня 2019 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про викладання на історичному факультеті навчальних дисциплін, спрямованих на формування загальних компетентностей здобувачів вищої освіти, атестаційну справу заслуженого працівника культури України Юрія Добуша, зареєструвала наукову школу професора Петра Іванишина, атестувала наукові школи професорів Надії Скотної, Марії Чепіль, Леоніда Тимошенка, Богдана Винницького, Володимира Кеміня, затвердила звіти керівників та відповідальних виконавців науково-дослідних робіт Олега Кузика, Тараса Кавецького, Світлани Волошанської, Василя Ільницького та Віталія Тельвака.

Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 4 навчально-методичних посібники, 2 збірники наукових праць, 1 монографію, 1 хрестоматію і 1 бібліографічний покажчик.