Відбулося засідання вченої ради університету

21 березня 2017 р. відбулося засідання вченої ради університету. Відкрила засідання ректор професор Надія Скотна, яка вручила нагороду за здобуте І місце на ХІІІ Універсіаді України з ушу студентові ІІ курсу факультету фізичного виховання Андрієві Фегецину (тренер – викладач кафедри фізичного виховання О.С. Сотрихіна) та диплом переможцям студентської ліги КВН університетській команді «Фіфа». Ректор також зачитала подяки від відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації доценту Марії Стецик і професору Леонідові Оршанському та від Дрогобицького державного музичного училища ім. В Барвінського керівництву і професорсько-викладацькому складові Центру перепідготовки та післядипломної освіти.
Вчена рада також розглянула питання про підсумки науково-дослідної роботи та науково-дослідної роботи студентів за 2016 рік, про підготовку студентів за додатковими спеціальностями (спеціалізаціями) на факультеті початкової та мистецької освіти, затвердила оновлене Положення про кафедру, Положення про Комісію з моніторингу якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, Положення про ректорські контрольні роботи, Положення про навчально-методичний відділ, Положення про старосту академічної групи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, а також зміни до Правил прийому до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка 2017 року. Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 24 навчально-методичних посібники та затвердила 2 навчальні програми.