Відбулося засідання вченої ради університету

На черговому засіданні, яке відбулося 29 лютого, вчена рада університету заслухала питання про підсумки освітнього процесу університету в першому семестрі 2023/2024 н.р. і завдання на 2024/2025 н.р., та про формування іншомовної комунікативної компетентності здобувачів вищої освіти; розглянула атестаційну справу доцентки кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я, доктора медичних наук Софії Ружило; рекомендувала кандидатуру докторки педагогічних наук, професорки кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Орести Карпенко щодо призначення іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук; підтримала кандидатури директора Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича, доктора історичних наук професора Ігоря Соляра Ігоря щодо обрання членом-кореспондентом НАН України зі спеціальності «Історія України» та кандидатуру докторки соціологічних наук, професорки, в.о. завідувача кафедри соціології соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Людмили Сокурянської щодо обрання членом-кореспондентом НАН України по відділенню історії, філософії та права зі спеціальності «Соціологія».

Окрім того вчена рада рекомендувала до друку 8 навчально-методичних посібників.

Generic selectors
Exact matches only