Відбулося засідання вченої ради університету

31 жовтня 2019 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про підсумки прийому 2019 року й підсумки профорієнтаційної роботи у 2018/2019 н.р. та її завдання на 2019/2020 н.р., нагородила Відзнакою вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка члена правління Неурядової організації «Орадеа» Івана Ван Хуле, затвердила Положення про наукові школи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у новій редакції, а також Положення про постійну комісію вченої ради університету з питань структури ДДПУ, затвердила результати першого етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, створила оргкомітет з відзначення 80-ліття Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 7 навчально-методичних посібників і 1 збірник тез регіональної науково-практичної конференції.