Відбулося засідання вченої ради біолого-природничого факультету

26 січня 2022 року відбулося планове засідання вченої ради біолого-природничого факультету, яке проходило у змішаному форматі через стрімке погіршення епідеміологічної ситуації на Львівщині. Серед питань, що були винесені на порядок денний, обговорювалися підсумки діяльності Міжнародного українсько-бельгійського Центру екології та здоров’я людини. В його межах функціонують різноманітні проєкти, до яких залучені студенти факультету: «Дендропарк», «Карпатські джерела», «Біорізноманіття», «Здоров’я з рослин Карпат», «Післянафтовий світ», «Паросток», «Здоров’я майбутнього», «Серцево-легенева реанімація». Були заслухані плани щодо зустрічі бельгійської делегації на чолі з Патріком Белінком у травні 2022 року на базі біолого-природничого факультету з метою обговорення питання щодо ефективного впровадження в освітній процес засад Сталого розвитку та проєкту «Серцево-легенева реанімація».

На розгляд вченої ради було також винесено питання діяльності Асоціації випускників біолого-природничого факультету та її участь у профорієнтаційній роботі. Заплановано проведення зустрічі випускників факультету у травні – червні 2022 року та видання книги про випускників, серед яких є більше десяти кандидатів наук. Книгу необхідно використовувати під час проведення профорієнтаційної роботи, адже наочна демонстрація здобутків випускників у професійній діяльності матиме позитивний вплив на майбутніх абітурієнтів.

До обговорення питання про хід профорієнтаційної роботи на факультеті активно долучилися не лише викладачі факультету, а й члени вченої ради з числа студентського активу – студентська деканка Христина Місяйло та голова профбюро факультету Вероніка Гондзьо. Вони висловили своє бачення шляхів активізації профорієнтаційної роботи та оновлення форм її проведення. Це ще раз підтвердило той факт, що не лише науково-педагогічні працівники, а й студенти активно вболівають за перспективи подальшого успішного розвитку факультету, запорукою якого є активна і результативна профорієнтаційна кампанія.