Відбулося засідання правничого гуртка

25 вересня 2023 року відбулося відкрите засідання студентського правничого гуртка кафедри історії України та правознавства Дрогобицького державного педагогічного університету   імені Івана Франка.

В засіданні гуртка прийняли участь студенти-члени гуртка за керівництвом керівника студентського  правничого гуртка доцента Єлизавети Копельців-Левицької та доцента Олександри Проць.

На засіданні студенти зіграли в гру-розслідування, на певний період перетворилися у слідчих, ознайомилися з протоколами слідства та доказами по справі, довели невинуватість обвинуваченого та знайшли справжнього вбивцю.

Під час гри була дискусія, яка часом набувала характеру доволі гострої полеміки, взяли участь у цій грі 10 студентів. Найактивнішими і найпереконливішими учасниками дискусії під час підведення підсумків було визнано Миколу Мельника, Юлію Мацкулу, Юлію Васюнець та Олександра Костріцу.

Generic selectors
Exact matches only