Відбулося засідання підсумкової Вченої ради біолого-природничого факультету

29 червня 2021 року відбулася підсумкова Вчена рада біолого-природничого факультету, на якій було розглянуто ряд важливих питань: заслухано звіти голів ДЕК про результати складання кваліфікаційних екзаменів здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та захисту випускниками бакалаврських та магістерських робіт, а також заслухано звіти кращих кураторів академічних груп про соціально-виховну роботу зі студентами.

На засіданні прозвучали звіти голів екзаменаційних комісій:

  • Ковальчук Ірини Іванівни – доктора ветеринарних наук, завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького;
  • Дзюбайла Андрія Григоровича – доктора сільськогосподарських наук, професора, старшого наукового співробітника Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук;
  • Жак Ольги Володимирівни – кандидата хімічних наук, доцента кафедри аналітичної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • Андрейчука Юрія Михайловича – кандидата географічних наук, доцента кафедри конструктивної географії і картографії Львівського національного університету імені Івана Франка.

За підсумками успішного складання студентами кваліфікаційних екзаменів і захисту кваліфікаційних (бакалаврських та магістерських) робіт здобувачам було присвоєно відповідні кваліфікації:

  • бакалавр: «Вчитель біології та хімії»; «Вчитель географії. Вчитель біології»; «Вчитель хімії. Вчитель інформатики»; «Біолог (на базі повної загальної середньої освіти)»; «Біолог (на базі ОКР «молодший спеціаліст»)»; «Організатор природокористування»;
  • магістр: «Вчитель біології та хімії»; «Учитель географії. Учитель біології та основ здоров’я»; «Вчитель хімії. Вчитель інформатики»; «Біолог. Викладач біології. Інженер-лаборант в галузі біології»; «Еколог. Викладач екології».

Про соціально-виховну роботу на факультеті звітували куратори академічних груп: Лупак О.М., Стецула Н.О., Прийма А.М., Досвядчинська М.Р. Цікавим і ґрунтовним був звіт Лупак О.М., яка виконувала обов’язки куратора груп  БХ-11Б та Б-12Б. Першокурсники не були готові до дистанційної форми роботи, тому куратором було  зроблено аналіз проблем, проводилися студентські збори в режимі он-лайн з використанням платформи «Zoom» та програми «Viber». Лупак О.М. регулярно проводила зі студентами інформаційні та виховні години на теми: «Особливості життя в умовах пандемії COVID-19. Профілактика захворювання», «Місце добра в моєму серці», «Проблеми психоемоційного характеру, або які причини спроб суїциду серед молоді?». Студенти групи взяли також участь у флешмобі «Привітай з Новим роком та Різдвом Христовим», поетичному флешмобі, присвяченому 150-річчю від Дня народження Лесі Українки. З нагоди Всесвітнього дня здоров’я куратор провела конференцію на тему «Здоров’я – це ще не все, але без здоров’я все – ніщо» з метою акцентування уваги на проблемі збереження та зміцнення здоров’я, необхідності дотримування правил здорового способу життя та гігієнічних вимог. Було організовано зі студентами майстер-клас «Розпис писанки». Захід відбувся он-лайн з використанням платформи Zoom. Майстер-клас провів викладач відділу образотворчого мистецтва Стебницької ДМШ Володимир Маник. Мета його проведення – формування естетичної культури та популяризація писанкарства, як одного із елементів великодньої обрядовості, серед студентської молоді.

Зважаючи на таку активну і результативну соціально-виховну роботу зі студентами, Вченою радою біолого-природничого факультету було рекомендовано подання кандидатури Лупак О.М. на відзначення як кращого куратора академічної групи.

Бажаємо науково-педагогічним працівникам і випускникам факультету міцного здоров’я та подальших творчих і професійних успіхів!

Вам буде цікаво