Відбулось засідання вченої ради

31 серпня 2017 року в актовому залі головного корпусу університету відбулося засідання вченої ради.

Відкрила засідання ректор професор Надія Скотна та вручила «Диплом кандидата наук» методистам Руслані Даниляк та Лесі Перхун, викладачеві історії Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету Марії Суділовській. Вчений секретар вченої ради доцент Микола Галів вручив ректору професору Надії Скотній орден святих Василіян з нагоди святкування ювілею 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, який передав настоятель Монастиря святих Апостолів Петра і Павла о. Павло Ясиновський.

Вчена рада розглянула питання про підсумки 2016/2017 н.р. та завдання на 2017/2018 н.р., затвердила «Положення про ректорат Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка», «Положення про комісію з преміювання працівників Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка», затвердила норми часу для планування і обліку навчальної роботи та перелік основних видів методичної, наукової й організаційної роботи науково-педагогічних працівників, а також присвоїла почесне звання «Заслужений професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» завідувачу кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі доктору педагогічних наук професору Ковальчуку Володимиру Юльяновичу.