Відбулось засідання вченої ради університету

19 жовтня 2023 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про підсумки вступної кампанії 2023 року, про підсумки профорієнтаційної роботи у 2022/2023 н.р. та її завдання на 2023/2024 н.р. та про використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі на факультеті історії, педагогіки та психології. Крім того, розглянула атестаційну справу доцента кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти кандидата педагогічних наук Івана Василиківа, доцента кафедри практики англійської мови та методики її навчання кандидата педагогічних наук Анни Погорілої та доцента кафедри математики та економіки кандидата педагогічних наук Ірини Гордієнко; рекомендувала до друку 2 навчальних посібники та 1 довідник.