Відбулось засідання вченої ради

03 листопада 2022 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про підсумки вступної кампанії 2022 року, про підсумки профорієнтаційної роботи у 2021/2022 н.р. та її завдання на 2022/2023 н.р., прийняла рішення про нагородження Відзнакою вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка віце-канцлера Колегіуму Вітелона, керівника громадської організації «Спільнота академічна» Єжи Стефаняка та доцента кафедри суспільних наук Колегіуму Вітелона, члена громадської організації «Спільнота академічна» доктора наук Беати Скварек, присвоїла звання «Почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» (HONORIS CAUSA) директору центру Штефана Цвайга Зальцбурзького університету доктору філологічних наук професору Клеменсу Ренольднеру. За багаторічну сумлінну працю, плідну наукову і навчально-виховну роботу, вагомий внесок у підготовку студентів, формування позитивного іміджу університету доценту Івану Гадзаману було вручено Відзнаку вченої ради. Також було вручено атестат про присвоєння вченого звання професора кафедри історії України Лідії Лазурко, атестат про присвоєння вченого звання доцента кафедри культурології та мистецької освіти Любомиру Мартиніву, атестат про присвоєння вченого звання доцента кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Анні Огар, атестат про присвоєння вченого звання доцента кафедри практики німецької мови Оксані Сивик та атестат про присвоєння вченого звання доцента кафедри германських мов і перекладознавства Юлії Талалай.

Крім того, вчена рада затвердила Положення про навчально-наукову лабораторію Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.