»

Відбулася інформаційно-просвітницька зустріч зі студентами: “Чуйність перемагає насильство”

В Україні триває акція «16 днів проти насильства». Її основна мета – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Сьогодні надзвичайно важливо говорити з молоддю про безпеку в країні, в суспільстві, в сім’ї.

З метою актуалізації проблеми запобігання домашньому насильству психологічна служба ДДПУ імені Івана Франка спільно з факультетом історії, педагогіки та психології у співпраці з Дрогобицьким міським центром соціальних служб, мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, Дрогобицьким відділом поліції провели інформаційно-просвітницьку зустріч зі студентами на тему “Чуйність перемагає насильство”.

Які прояви різних форм насильства, яка законодавчо передбачена відповідальність за насильство, шляхи запобігання таким проявам, що таке особисті кордони і як їх відстоювати, що означає аб’юз, газлайтинг, токсичні стосунки та інше з’ясували зі студентами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Студенти дізналися про те, куди слід звертатися у випадку домашнього та гендерно зумовленого насильства, які служби надають допомогу в разі виникнення ситуації насильства, резюмували зустріч важливим висновком – «Насильству можна і необхідно запобігати!»