Меню

«

»

Відбулась X Міжнародна конференція «Актуальні проблеми фізики напівпровідників»

26 – 29 червня 2018 року відбулася X Міжнародна конференція «Актуальні проблеми фізики напівпровідників». Науковий захід розпочав свою роботу в конференц-залі санаторію «Дніпро» (м. Трускавець). Учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять академіка Академії наук вищої школи України, доктора фізико-математичних наук, професора Василя Бойчука.

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк, який розповів про науково-педагогічний шлях та доробок професора Василя Бойчука, а також від імені адміністрації та Вченої ради університету запропонував учасникам конференції підтримати ініціативу назвати регулярну школу-конференцію іменем Василя Бойчука.

До гостей заходу також звернулися член-кореспондент НАН України, професор Іван Блонський та дружина покійного – Уляна Бойчук.

Надалі розпочались пленарні доповіді згідно Програми конференції. Учасники конференції мали нагоду не лише почути наукові доповіді, але й поставити запитання доповідачам, що створило цікаву наукову атмосферу.