»

Від доцента – до студента

У рамках святкування Міжнародного Дня студента вже традиційно у відбувся святковий захід «Від доцента – до студента», який презентували викладачі університету. Студенти мали нагоду побачити творчі таланти, акторську та педагогічну майстерність своїх наставників які виступали на сцені.

Вітальне слово виголосили т.в.о. ректора, професор, Микола Пантюк, декани факультетів та їх заступники. Вони не тільки привітали студентів, але й поділилися спогадами про своє студентське життя.

Цікаві відео-привітання підготували викладачі факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, факультету української та іноземної філології, а також, факультету здоров’я людини та природничих наук. Майстерклас роботи з аудиторією продемонстрували викладачі факультету історії, педагогіки та психології, які зробили не тільки цікавим свій проєкт, але й наповнили його посмішками та гарним настроєм.

Справжнє театральне дійство продемонстрували викладачі факультету початкової освіти та мистецтва, які презентували шоу «Холостяк або одруження зі спеціальністю». Номер був не тільки розважальним, але й містив у собі профагітаційну складову.

На завершення студентка факультету української та іноземної філології, Анастасія Ковальчук подарувала музичне вітання для усіх присутніх.