Меню

«

»

Вічні загадки Шекспіра: дрогобицьке прочитання

15 березня 2018 р. на філологічному факультеті відбувся «круглий стіл»-презентація книги Віктора Кирія «Під масками Шекспіра і Сервантеса».

Акцію організували студентський Культурологічний клуб ім. Володимира Бірчака і франкознавчий гурток факультету, модерував – доцент Олег Баган.

Віктор Кирій – етнолог, провідний автор Бойківського етнологічного товариства, дослідник у сферах палеолінгвістики, історії християнства та давніх релігій. Презентована ним монографія є рідкісним дослідженням для України у темі вивчення проблеми авторства творів Вільяма Шекспіра, яке, як відомо, піддавалося сумніву ще від часу життя письменника. Автор добре аргументував свою концепцію бачення проблеми. Загалом, книга сповнена безліччю цікавих і рідкісних фактів про творчість Вільяма Шекспіра та знакових людей його часу. У монографії подано авторський переклад трагедії Р.Ретланда «Тиберій», що  є також вартісним фактом сучасного українського шекспірознавства. Наукові тези В.Кирія викликали жваву й багатогранну дискусію, продемонстрували живе звучання класики.