Вічна пам’ять герою!

І знову сумна новина наспіла до нашого університету. 27 липня 2023 р. внаслідок важких поранень, отриманих у боях з московськими окупантами, помер Володимир Яхнів ‒ випускник історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Володимир Яхнів навчався в університеті впродовж 2004 ‒ 2009 рр., здобуваючи вищу освіту зі спеціальності “Педагогіка і методика середньої освіти. Історія”, й отримав кваліфікацію вчителя історії та правознавства. У травні 2023 р. його мобілізували до лав Збройних Сил України.

Він служив у 42-у батальйоні 57-ї бригади військової частини А-4472. У героя залишилися двоє синів.

Адміністрація, викладачі та студенти університету висловлюють глибокі співчуття родині Володимира Яхніва з приводу важкої і непоправної втрати. Він назавжди залишиться у наших серцях!