Вічна пам’ять Героєві!

І знову болісна втрата… 19 липня 2022 року у важких боях із московськими окупантами на бахмутському напрямі загинув Олег Дяків – випускник історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

У 2012 р. він закінчив школу № 2 м. Дрогобича. ЗНО з історії склав на понад 180 балів і вступив на історичний факультет, де здобував фах учителя історії та правознавства до 2017 р. Вчився добре, був сумлінним, відповідальним, працьовитим студентом.

З початком повномасштабної війни росії проти України вступив до лав Територіальної оборони, пройшов необхідний вишкіл, відтак воював у складі 80-ї бригади ЗСУ.

Адміністрація, викладачі та студенти історичного факультету висловлюють глибокі співчуття родині Олега Дяківа з приводу важкої і непоправної втрати. Він назавжди залишиться у наших серцях!

Слава і шана Героєві!