ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ !

7 червня 2020 року на 80-му році життя відійшов у вічність професор кафедри біології та хімії Кравців Роман Йосипович

Кравців Роман Йосипович – доктор біологічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України, заслужений діяч науки і техніки України. Автор понад 1000 наукових праць, 50 патентів та розробник близько 50 держстандартів. Під його керівництвом захищено 34 кандидатських та 14 докторських дисертацій.

У свій час вчений очолював Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій його душі.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю адміністрація та трудовий колектив університету.

Generic selectors
Exact matches only