Вічна пам’ять

Сьогодні наша університетська спільнота отримала сумну звістку про те, що цей світ покинула доктор соціологічних наук, професор, завідувач кафедри правознавства, соціології та політології Світлана Андріївна ЩУДЛО. Впродовж останніх п’яти років вона гідно боролася зі страшною невиліковною хворобою.

Це неймовірно сильна жінка, унікальна особистість, науковець-соціолог, мудрий наставник та талановитий керівник. У нашому Франковому університеті вона стала першим кандидатом соціологічних наук, а потім доктором соціологічних наук, професором.

Саме Світлана Андріївна стала ідейною натхненницею та ініціаторкою створення кафедри правознавства, соціології та політології. Її неймовірна працьовитість, цілеспрямованість, розум, наполегливість стали генератором живлення і стимулювання до розвитку всього колективу кафедри протягом двадцяти років. Це була честь і гордість працювати з такою особистістю! Її любили та поважали, нею захоплювалися студенти!

Світлана Андріївна Щудло – член Правління Соціологічної асоціації України, була і залишається засновницею Української асоціації дослідників освіти. Вона користувалася величезною повагою і авторитетом не лише в Україні, але й далеко за її межами. Брала активну участь у громадському житті Дрогобича та цілого краю!

До останнього подиху вона надихала нас, допомагала, жартувала, дарувала підтримку, любов і тепло.

Боляче, Господь забирає найкращих, залишаючи тільки пам’ять і світлини.

Нехай спочиває з миром! Нехай вічність забере всю біль і незручності останнього року.

Щирі співчуття родині, друзям, колегам, цілій університетській і соціологічній науковій спільноті!

Світла та вічна пам’ять!

Парастас відбудеться 27 вересня 2022 року о 19.00 год (каплиця церкви Успіння Пресвятої Богородиці, вул. Володимира Великого).

Похорон відбудеться 28 вересня 2022 року о 14.00 год.