Вічна пам’ять!

18 грудня 2021 року на 87-му році життя відійшов у вічність багатолітній доцент кафедри педагогіки, історик, етнограф, дослідник, громадський діяч Богдан Васильович ДОБРЯНСЬКИЙ.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких та рідних, молимося за упокій його душі. Світлий, добрий спомин про Богдана Васильовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив та працював поруч із ним, кого він навчав, адже завжди був прикладом людської гідності, добропорядності та професійності.

Похорон відбудеться 20 грудня о 13.00 год (каплиця церкви Успіння Пресвятої Богородиці, вул. Володимира Великого).

Хай рідна земля стане для покійного пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю адміністрація та трудовий колектив університету