Вічна пам’ять!

З глибоким жалем інформуємо, що 6 вересня 2021 року відійшов у вічність ректор Підкарпатської вищої школи ім. Вл. Фіндиша в Ясло професор Станіслав Полянський.

Професор Станіслав Полянський зробив вагомий внесок у зростання міжнародного авторитету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка. Був співорганізатором численних конференцій, радо запрошував викладачів та студентів нашого університету до спільних проєктів.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив після себе добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його рідних та колег, молимося за упокій душі. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю адміністрація та колектив університету