Вічна пам’ять!

11 квітня 2021 року на 70-му році життя пішла з життя старший інспектор відділу кадрів, наша колега – Ірина (Ніна) Михайлівна РОДІОНОВА.

Ми нещодавно святкували її 65-річчя. Раділи, що працюємо разом, бажали натхнення і радості. Були впевнені, що попереду у Ірини (Ніни) Михайлівни, та у нас разом із нею, – ще багато спільних справ і здобутків. Тому так важно повірити, що нашої Ніни більше немає. Ми згадаємо її ще не раз.  Але це буде пізніше… А зараз ми просто відчуваємо біль – біль величезної втрати, пустку від того, що Добра Людина пішла у кращі світи.

У світі трошки поменшало доброти і оптимізму… Але у нас з’явилося на одного небесного захисника більше.

Вся університетська  спільнота щиро сумує і висловлює співчуття родині Ірини Михайлівни Родіонової.

Хай рідна земля стане для покійної пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю адміністрація та трудовий колектив університету