Вічна пам’ять!

23 грудня 2020 року на 58 році життя раптово відійшов у вічність український музикознавець і педагог, доктор мистецтвознавства, професор кафедри музикознавства та фортепіано, член Національної спілки композиторів України, НТШ, член наукової ради Центру музичної україністики НМА ім. П. Чайковського і Європейського товариства дослідників ХVІІІ ст.

Юрій Євгенович МЕДВЕДИК.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких та рідних, молимося за упокій його душі. Світлий, добрий спомин про Юрія Євгеновича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив та працював поруч із ним, кого він навчав, адже завжди був прикладом людської гідності, добропорядності та професійності.

Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю адміністрація та

трудовий колектив університету

Час, місце парастасу та похорону буде згодом додатково висвітлено

на сайті університету