Вибори ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

23 червня 2016 року відбулися вибори ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

За процесом голосування стежили спостерігачі від кандидата на посаду ректора та Міністерства освіти і науки України директор департаменту кадрового забезпечення Наталія Фурлет.

Вибори пройшли відповідно до законодавства, без порушень, із дотриманням норм таємного голосування. Працівники університету виявили високий рівень організованості – явка склала 87,95 % (752 особи) від загальної кількості виборців.

За результатами волевиявлення кандидат на посаду ректора професор Надія Скотна отримала 700 голосів (81,87 %).