„Веселий акордеон”

24-27 листопада у м. Шяуляй (Литва) пройшов ХІ-й міжнародний конкурс-фестиваль акордеоністів «Веселий акордеон». Серед представників Литви, Латвії, Естонії та Білорусії до складу журі увійшов кандидат педагогічних наук, доцент кафедри народних музичних інструментів та вокалу Андрій Душний. В рамках конкурсу доц. А. Душний прочитав лекцію «Акордеонне мистецтво України ХХІ століття» та провів методичний семінар а у презентаційній концертній програмі української музичної культури взяли участь старші викладачі кафедри Валерій Шафета (акордеон) та Андрій Боженський (ударні, вокал) й концертмейстер кафедри культурології та українознавства Юрій Дякунчак (козобас) які входять до етно-гурту «Джерела Карпат» разом із нашими земляками Василем Гамаром (соплка, най), Юрієм Регою (цимбали) та Ростиславом Фединцем (скрипка).