Вебінар «Здорова людина – Щаслива людина – Успішна людина: практичні рекомендації»

22 квітня 2021 року на завершення місяця психології у Дрогобицькому університеті відбувся вебінар «Здорова людина – Щаслива людина – Успішна людина: практичні рекомендації», який був присвячений Всеукраїнському дню психолога.
Здоров’я, щастя та успіх – ось двері, в які кожен із нас намагається увійти протягом всього життя. Однак чи багато хто з нас може підібрати правильний ключик? Тож зрозуміло, що кожен шукає свій ключик і по-своєму витлумачуватиме здоров’я, щастя, успіх.
Учасниками вебінару були: професор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника В. Москалець; професор Національного університету ім. І. Франка Н. Жигайло; декан факультету психології, педагогіки та соціальної роботи доцент І. Гриник; завідувач кафедри психології професор М. Савчин; викладачі кафедри психології; практичні психологи і студенти. Гості та викладачі кафедри подали практичні рекомендації як жити, щоб досягти щастя, бути здоровим і успішним.
На початку заходу професор М. Савчин привітав гостей і студентів, нагородив переможців студентської олімпіади з психології та відзначив найкращі студентські програми особистісно-професійного розвитку. Автор монографії «Здоров’я людини: духовний, особистісний і тілесний виміри» Мирослав Савчин наголосив: “Здоров’я – це відчуття щастя, а щастя дає сильний імунітет та веде до успіху. Здоров’я – це, перш за все, іскристий оптимізм, сильний дух, фізична, соціальна, психологічна, морально-духовна гармонія людини, доброзичливі стосунки з людьми, з природою і з самим собою, а не тільки здорове тіло”.
Насамкінець було проведено ділову гру, де кожен учасник міг скласти власну формулу здоров’я, щастя та успіху, в основі яких є повнота та осмисленість життя, здійснення свого людського призначення.
Усі присутні дійшли переконання, що здоров’я, успіх та щастя не існують незалежно від нас, а передумови їх реалізації лежать у нас самих, у наших зусиллях.