Меню

«

»

В університеті відзначили День працівників освіти

3 жовтня 2019 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася святкова академія з нагоди Дня працівників освіти України, яку організував профком працівників університету

Із вітальним словом до академічної спільноти звернулася ректор професор Надія Скотна. У своєму виступі вона вкотре висловила вдячність усім працівникам університету за їхню самовіддану працю та шану до університетської родини. Крім того, Надія Володимирівна вручила відзнаки від Міністерства освіти і науки України, Львівської обласної ради, адміністрації Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність працівникам Франкового університету.

Присутній на святі начальник відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради Олег Яводчак привітав колектив університету та вручив відзнаки викладачам за вагомий внесок у розвиток культурного життя міста.

Студентський ректор Христина Флешко привітала академічну спільноту з професійним святом та презентувала відеозвернення студентського активу університету.

Студенти та викладачі інституту музичного мистецтва, факультету початкової та мистецької освіти підготували концертну програму з нагоди освітянського свята.