В університеті відбувся Математичний фестиваль

13 листопада 2019 року з нагоди Дня інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій кафедра математики організувала Математичний фестиваль. Модератором заходу виступив доцент Тарас Війчук. Долучилися до організації фестивалю доцент Леся Комарницька, старший викладач Ольга Кутняк, студентське самоврядування та студенти (Мар’ян Кулик, Василина Івасечко, Вікторія Головенько та ін.).

Розпочався захід лекцією «Що нового сталося в математиці?», після чого відбулася демонстрація презентацій переможців математичного конкурсу та їх нагородження. Найкращими визнано роботи учнів з міста Рава-Руська та студентів Нафтового коледжу.

Найцікавішою частиною фестивалю став конкурс веселих математичних завдань, який організував доцент Тарас Війчук. Його переможці отримали приємні і пам’ятні призи.

Всі учасники заходу гідно показали себе, впоралися із завданнями, відпочили та з приємними враженнями повернулися додому.