В університеті відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студента

17 листопада 2022 року у головному корпусі університету незважаючи на відсутність світла, відбулося урочисте відзначення Міжнародного дня студента.

З вітальним словом звернулася до студентської спільноти ректор професор Валентина Бодак. До привітань долучилися і керівники всіх факультетів. На сцені перед студентами свої таланти демонстрували викладачі. Саме такий формат заходу було запропоновано для того, щоб студенти мали можливість не тільки насолоджуватися виступом своїх викладачів, але й оцінити їх таланти, креативність та оригінальність.

Традиційно в рамках святкування Міжнародного дня студента в університеті відбувається конкурс СТУДЕНТ РОКУ2022, який проводить профком студентів та студентське самоврядування.

Після привітання голови студентського профкому Ігоря Гівчака відбулось нагородження переможців конкурсу “Студент року – 2022”, ними стали:

У номінації “Студент-науковець” 1-е місце здобула студентка групи МЗ-12М Вікторія Мазурик, 2-у місце посіли студент групи ІП-41Б Богдан Паньків та студентка групи ДО-24М Софія Даниляк, 3-є місце отримала студентка групи УА- 32Б Анна Світлозарова;

У номінації “Студент-соціальний педагог” 1-е місце здобула студентка групи ДО-15М Яна Мельник, 2-е місце посіла студентка групи ІО-26М Оксана Живчин, 3-є місце отримала студентка групи СР-22Б Вікторія Галин;

У номінації “Студент-митець” 1-е місце посіла студентка групи МЗ-21М Вікторія Мазурик, 2-е місце здобула студентка групи МЗ-18М Олена Савка, 3-є місце розділили студентка групи МЗ-17М Валентина Перловська та студентка групи МЗ-41Б Вероніка Кучма;

У номінації “Студент-громадський діяч” 1-е місце здобула студентка групи ГБ-23Б Вероніка Гондзьо, 2 місце посіла студентка групи ГБ-23Б Лілія Лавриковська, 3 місце зайняла студентка групи ІП-41Б Олена Бачинська;

У номінації “Студент-медійник” 1-у місце отримала студентка групи БХ-31Б Христина Місяйло, 2-е місце здобув студент  групи АН-21М Святослав Музичка, 3-є місце посіла студентка групи УА-32Б Анна Світлозарова;

У номінації “Студент-спортсмен” 1-е місце отримав студент групи ФК-21Б Святослав Гасюк, 2-е місце посів студент групи ФК-41Б Віталій Войтів, 3-є місце здобув студент групи ФК-31Б Богдан Базюк.

Усі переможці конкурсу були нагороджені спеціальними дипломами, грошовою премією.

У рамках святкування Міжнародного дня студента профком студентів та студентське самоврядування провели гумористичний конкурс STAND UP. За рішенням журі було визначено трійку кращих виконавців: 1-е місце Василь Ростоцький (ІП-22Б), 2-е Світлана Марцинюк (ПОА-41Б), 3-є Іван Маціборко (ІП-108М).

Неймовірні враження залишилися у всіх від виконавців святкової програми, яка заряджала шаленою енергетикою.

Насамкінець на студентів чекав сюрприз від ректорату – зустріч “Кава з ректором”.

Організатори свята: ректорат, відділ інформаційної діяльності та молодіжної політики, профком студентів та студентське самоврядування.

Вітаючи студентську спільноту зі святом, бажаємо Вам впевненої ходи дорогою знань, завзяття, радості, невичерпної творчої енергії, натхнення, відчуття неповторності життя та мирного неба.