В університеті відбулися навчання з пожежної безпеки

21 січня 2020 року в університеті (начальний корпус за вулицею Л. Курбаса, 2) відбулося спеціальне навчання під назвою “Проведення навчально-тактичних навчань на об’єктах з масовим перебування людей із залученням служб цивільного захисту міста”. Організували його рятувальники 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Дрогобич. Крім того, до заходу долучилися працівники Дрогобицької міської станції швидкої медичної допомоги та представники Міністерства внутрішніх справ.

Мета навчань: зімітувати в реальних умовах надзвичайний пожежний стан у навчальних приміщеннях, порядок дій під час виникнення пожежі, продемонструвати роботу усіх рятувальних служб міста під час надзвичайної ситуації.

За легендою, на третьому поверсі навчального корпусу в аудиторії, де в цей момент перебувало 5 осіб, розпочалася пожежа. На місці працювала спецтехніка. Рятувальники продемонстрували бойове розгортання пожежно-рятувального підрозділу. Імітоване загорання швидко та професійно ліквідували, а людей врятували.

У навчаннях взяли участь адміністрація та працівники університету. Всіх учасників навчання поділили на групи та призначили їх керівників. Кожна група осіб зайняла окрему аудиторію. Після умовного сигналу розпочалась евакуація. Керівники груп уважно слідкували, щоб усі залишили приміщення.

Згодом учасників навчань запросили на коротку лекцію. Фахівці розповіли про необхідність виконання правил пожежної безпеки, пояснили як слід себе поводити під час виникнення пожежі, що треба враховувати насамперед.

Учасники навчань відзначили високий рівень проведення заходу.

Вам буде цікаво