В університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція

24 квітня 2020 р. у Дрогобицькому університеті відбулася VІІ міжнародна науково-практична конференція викладачів та студентів навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ».

Організатором заходу традиційно є навчально-науковий інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Співорганізаторами конференції цьго року є Дрогобицька міська рада, Університет  прикладних  наук VIVES  (Бельгія), Підкарпатська вища школа ім. Вл. Фіндиша в Ясло  (Польща), Академія полонійна в Ченстохові  (Польща), Державна вища школа ім. проф. Станіслава Тарновського в Тарнобжегу  (Польща), Державна вища професійна школа ім. Станіслава Пігоня в Кросно (Польща).

У конференції взяло участь понад 100 учасників із Польщі та України. Робочі мови конференції: українська, польська, англійська. Матеріали конференції будуть висвітлені в збірнику тез доповідей.

Generic selectors
Exact matches only