В університеті відбулася інтерактивна лекція професорки Валерії Міляєвої

16 листопада 2022 року студенти Дрогобицького університету мали нагоду прослухати інтерактивну лекцію докторки психологічних наук, професорки, провідної співробітниці ННЦ розвитку персоналу та лідерства Валерії Міляєвої на тему «Лідерство як сучасний освітній тренд».

До лекції долучилися: професори Микола Пантюк, Тетяна Пантюк, Марія Чепіль, Ореста Карпенко; доцентки Оксана Гевко, Надія Дудник, Олександра Шаран; старші викладачки Олександра Свойнтик, Світлана Береза; студенти факультетів історії, педагогіки та психології і початкової освіти та музичного мистецтва.

Лекторка порушила питання становлення особистості в кризових умовах, проблеми стилів управління, виховання якостей сучасного лідера, способи досягнення успіху людини у суспільній діяльності. Цікавим прийомом було заохочення студентів до висловлення думок у чаті та обіцяний сюрприз наприкінці лекції – книга відомого сучасного дослідника психології успіху лідерства. Перемогли у доречних коментарях і сміливих думках Христина Ванькович (МЗ-31Б) та Ірина Вулько (ППз-11Б).

Було цікаво і пізнавально. До нових зустрічей на педагогічній ниві!