В університеті проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Соціальна робота»

28 січня 2021 року на кафедрі соціальної педагогіки та корекційної освіти було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Соціальна робота». З вітальним словом до його учасників звернулася голова конкурсної комісії, завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти, професор Тетяна Логвиненко.

На розгляд журі було представлено 15 конкурсних робіт, які тематично присвячені актуальним проблемам роботи фахівця соціальної сфери: «Супервізія роботи волонтерів»» (Христина Кретчак), «Арт-терапія в соціально-педагогічній роботі» (Андріана Збудовська), «Профілактика статевої деморалізації неповнолітніх дівчат» (Віра Хопта), «Соціалізація дітей дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти» (Ірина Савчук), «Індивідуально-психологічні особливості особистості як фактор виникнення алкогольної залежності» (Михайло Стефанишин), «Формування самооцінки старшокласників в соціокультурному середовищі сучасної школи» (Андріана Гутнікевич), «Робота соціального педагога з дітьми вулиці» (Ярина Саган), «Організація профілактичної роботи в школі» (Марія Білійчук») та ін.

До ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що цього року відбуватиметься на базі Дрогобицького університету, рекомендовані дослідження студентів, які мають достатній рівень апробації та носять інноваційний характер.

Враховуючи вимоги до оформлення, апробації та якості презентації наукових досліджень, було визначено призові місця: І місце – Христина Кретчак, ІІ місце – Андріана Збудовська, ІІІ місце – Віра Хопта.

Вітаємо переможців !!!

Вам буде цікаво