В УкрІНТЕІ відбувся науковий захід, присвячений Всесвітньому дню науки та Міжнародному тижню відкритого доступу

3 грудня 2021 року в Українському інституті науково-технічної експертизи (УкрІНТЕІ) відбувся науковий захід «День фахівця», присвячений Всесвітньому дню науки та Міжнародному тижню відкритого доступу.

У заході взяла участь начальниця науково-дослідного сектору університету Леся Перхун разом з іншими співробітниками УкрІНТЕІ, МОН України, науковцями, представниками закладів вищої освіти, галузевих інститутів. Модераторкою зустрічі виступила завідувачка відділу наукових та науково-дослідних робіт ДНТБ України Сабіна Аугунас. Обговорювалися питання відкритих публікацій та цитованості українських вчених за даними Web of Science та InCites, оцінки ефективності роботи бібліотек в Інтернеті: оптимізація, аналітика та можливості відкритого доступу.