В творчій лабораторії «Мистецька Бойківщина» відбувся благочинний майстер-клас

31 жовтня 2019 року в творчій лабораторії «Мистецька Бойківщина» відбувся благочинний майстер-клас із виготовлення вибійчаних спідниць-мальованок та аксесуарів давньою технікою олійними фарбами. У майстер-класі взяли участь викладачі й студенти інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, вчителі трудового навчання Дрогобича й Львова.

Майстер-клас провела відомий дизайнер сучасного одягу в етностилі Оксана Сокол, яка продемонструвала присутнім технологію друку тканин за допомогою різьблених дощок та штампів.

Доцент Леся Савка розповіла про види сучасних спідниць, способи їх конструювання і моделювання та як правильно обрати фасон відповідно до фігури людини. Керівник лабораторії доцент Надія Кузан продемонструвала вироби декоровані технікою вибійка, які виконали студенти на майстер-класах.

Під керівництвом дизайнера Оксани Сокол учасники майстер-класу виготовили сучасні моделі вибійчаних спідниць за власним задумом.

Зібрані кошти були передані на лікування онкохворим.