В інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулося вручення дипломів

16 липня 2021 року в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра та магістра 150 студентам денної і заочної форм навчання.

З вітальним словом до випускників звернувся директор інституту доцент Юрій Галь, побажавши молодим бакалаврам і магістрам подальших наукових та професійних звершень.

Випускники поділилися своїми спогадами про навчання і дозвілля в інституті, висловили подяку викладачам за глибокі знання, поради та настанови. Пам’ятним моментом свята були спільні світлини на згадку.

Дорогі випускники! Хай у самостійному дорослому житті Вас супроводжують Любов, Радість, Мудрість та Удача у підкоренні нових вершин!

Любимо Вас! Пишаємось Вами! Віримо у Вас!

Двері інституту завжди гостинно відкриті для Вас!

Захід відбувся із дотриманням протиепідемічних вимог.