В інституті фізичної культури і здоров’я відбувся захист клінічної практики

7 грудня 2020 року на кафедрі фізичної терапії, ерготерапії інституту фізичної культури і здоров’я відбулася звітна конференція за результатами проходження клінічної практики студентами ІV курсу бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія”. Зустріч відбулася онлайн на платформі “Zoom”.

Клінічну практику студенти проходили 2 – 27 листопада 2020 р. на базах: Центр відновного лікування “Модричі” (м. Трускавець); Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна; Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю святого Пантелеймона (м. Стебник); Бальнеологічне відділення Дрогобицької міської лікарні № 1; Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів “Надія”; Спеціалізована ортопедична фірма ПП “Арол плюс” (м. Львів); Центр фізичної терапії “Зарпа” (м. Львів).

Під час захисту практики студенти демонстрували презентації, які підготували за результатами своєї першої професійної діяльності в якості фізичних терапевтів та ерготерапевтів. Вони ділилися враженнями, розповідали про свої перші кроки у професії, переживання, емоції, результати. Також колективно дійшли висновку, що під час проходження практики вони закріпили одержані протягом навчального періоду теоретичні знання та набули практичних навичок, які стануть основою формування фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності.

Студентам було запропоновано взяти участь в анонімному анкетуванні (заповнити анкету – Google форму) на тему задоволеності компетентностями, здобутими протягом проходження практики, результатами, шляхами поліпшення практичної підготовки. Результати анкетування будуть взяті до уваги під час наступного перегляду та оновлення освітньої програми підготовки бакалаврів спеціальності 227 “Фізична, терапія, ерготерапія”.