В інституті фізичної культури і здоров’я відбулося обговорення освітньо-професійних програм зі стейкхолдерами

1617 грудня 2021 року в режимі відеоконференції на платформі «Zoom» відбулося обговорення освітньо-професійних програм за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Заступник директора інституту з навчальної роботи доцент Роман Чопик ознайомив учасників зустрічі з існуючою практикою моніторингу і перегляду освітніх програм на кафедрі теорії та методики фізичного виховання, з особливостями освітньо-професійних програм за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)», основними цілями, освітніми компонентами, які сприяють формуванню загальних і фахових компетентностей та очікуваних результатів навчання. Доповідач розповів, яким чином цілі освітньої програми і програмні результати навчання визначаються з урахуванням тенденцій розвитку спеціальності, ринку праці, галузевого та регіонального контексту, а також досвіду аналогічних вітчизняних й іноземних освітніх програм.

Гаранти освітніх програм професорка Ірина Турчик, доцентка Світлана Герасименко проінформували стейкхолдерів стосовно того, які пропозиції та рекомендації роботодавців і студентів, висловлені на попередніх зустрічах, було враховано кафедрою під час перегляду освітніх програм.

В обговоренні освітньо-професійних програм взяли участь стейкхолдери: учителька-методистка Дрогобицького ліцею №4 імені Лесі Українки Наталія Стеценко, вчителька ліцею № 16 (м. Дрогобич) Світлана Будинкевич, вчитель Унятицького НВК І-ІІ ст. Дрогобицької міської ради Львівської області Лев Тустанівський, вчитель ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Ясениця-Замкова Стрілківської сільської ради Самбірського району Іван Шарга, вчитель ЗЗСО І-ІІст. №9 (м. Борислав) Орест Тарнавський; випускники інституту фізичної культури і здоров’я вчителька ліцею № 3 імені В’ячеслава Чорновола (м. Дрогобич) Вікторія Врублєвська, вчителька НВК «СЗШ №2 – гімназія» (м. Трускавець) Марія Гурелич.

Стейкхолдери загалом позитивно оцінили освітні програми, відзначивши їх відповідність сучасним завданням підготовки майбутніх учителів.

Позитивні відгуки про освітньо-професійні програми висловили і випускники, які завершили навчання за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)» та працюють учителями фізичної культури.

Завідувачка кафедри теорії та методики фізичного виховання доцентка Світлана Герасименко висловила вдячність усім присутнім за участь в обговоренні освітньо-професійних програм за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти і запевнила стейкхолдерів, що всі слушні зауваження, пропозиції та рекомендації обов’язково будуть враховані під час коригування навчального плану у майбутньому.

 

Вам буде цікаво