В інституті фізичної культури і здоров’я відбулася онлайн-зустріч зі стейкхолдерами

22 грудня 2020 року в інституті фізичної культури і здоров’я відбулася чергова зустріч професорсько-викладацького складу кафедри спортивних дисциплін і туризму з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів, які виступали в якості стейкхолдерів. Метою заходу було обговорення проєкту започаткованої освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт. Уже традиційно для сьогодення зустріч відбувалася у режимі відеоконференції на платформі «Zoom».

Із вітальним словом до учасників звернувся заступник директора інституту з навчальної роботи доцент Роман Чопик, обґрунтувавши зумовленість та доцільність започаткування в інституті нової освітньої програми «Фізична культура і спорт».

Завідувач кафедри спортивних дисциплін і туризму доцент Галина Кондрацька представила проєкт освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» та ознайомила присутніх з її основними цілями. Доповідач охарактеризувала передбачені проєктом програми загальні і фахові компетентності майбутніх фахівців та очікувані результати навчання. Важливу увагу водночас було зосереджено на структурі підготовки бакалаврів за вказаною програмою, обговоренню освітніх компонент і їхнього змістового наповнення.

Активну участь в обговоренні освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» взяли: Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець» (м. Трускавець); Роман Старух, директор ДЮСШ ім. Івана Боберського (м. Дрогобич); Іван Ковалик, директор ДЮСШ (м. Самбір); Павло Попович директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик» (м. Дрогобич); Мар’яна Павлик, директор Судововишнянської дитячо-юнацької спортивної школи; Сергій Кольцьов, директор спортивного клубу (м. Балка, Одеська обл.); Олег Віткович, директор ДЮСШ (м. Борислав).

Стейкхолдери, зважаючи на гостру потребу тренерських кадрів для дитячо-юнацького спорту, підтримали ініціативу інституту фізичної культури і здоров’я щодо започаткування нової освітньої програми «Фізична культура і спорт». Представники роботодавців загалом позитивно оцінили проєкт обговорюваної освітньої програми, відзначивши її відповідність сучасним завданням підготовки майбутніх фахівців із фізичної культури і спорту.

Відрадно, що позитивні відгуки щодо проєкту програми висловили колишні випускники факультету фізичного виховання Дрогобицького університету, які очолюють спортивні заклади (Сергій Кольцов, Мар’яна Павлик, Іван Ковалик).

Завідувач кафедри спортивних дисциплін і туризму Галина Кондрацька висловила вдячність усім присутнім за активну участь в обговоренні проєкту освітньо-професійної програми за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та запевнила стейкхолдерів, що всі слушні зауваження, пропозиції та рекомендації обов’язково будуть враховані.