В інституті фізичної культури і здоров’я триває активна профагітаційна робота

Викладачі кафедри спортивних дисциплін і туризму інституту фізичної культури із здоров’я продовжують активну профагітаційну роботу з майбутніми абітурієнтами щодо вступу у 2021 році на освітньо-професійні програми «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

23 грудня 2020 року доценти кафедри спортивних дисциплін і туризму Роман Федорищак, Анна Чепелюк та ст. викладач Світлана Будинкевич зустрілися з учнями і тренерсько-викладацьким складом спортивних та загальноосвітніх шкіл міст Стрий, Жидачів, Ходорів.

Викладачі ознайомили учасників зустрічі з умовами навчання в університеті, особливостями підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (Фізична культура)», можливостями та перспективами працевлаштування за здобутим фахом, умовами вступу на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у 2021 році.

Велика кількість запитань, на які відповіли викладачі, свідчать про зацікавленість майбутніх випускників шкіл вибором Дрогобицького університету для здобуття престижного фаху.