В інституті фізичної культури і здоров’я пройшов флешмоб до дня сонячних дітей

21 березня студенти спеціальності “Здоров’я людини” провели флешмоб «Різнокольорові шкарпетки» на підтримку людей з синдромом Дауна.

Мета акції – привернути увагу до інакшості, однак не меншовартості людей із синдромом Дауна.

У Всесвітній день людей із синдромом Дауна весь світ приєднується до акції — флешмобу «Lots of socks». Усі бажаючі, щоб показати свою підтримку людям із синдромом Дауна, надягають дивним чи кумедним чином шкарпетку — у такий спосіб, щоб це могло спричинити подив людей на вулиці. Адже це саме та реакція, яку відчувають на собі щодня люди із синдромом Дауна, спілкуючись із оточуючими або просто виходячи на вулиці міста.

В Україні щороку народжуються 420 сонячних дітей.

Лише за умови проведення подібних акцій такі діти перестануть бути незвичайним явищем і стануть повноцінними членами нашого суспільства.