В Дрогобицькому університеті відбувся захист кандидатської дисертації

6 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.053.02 Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (голова ради – професор Петро Мацьків) відбувся захист кандидатської дисертації зі спеціальності 10.01.02. Українська мова.

Кандидатську дисертацію на тему «Лексико-словотвірні процеси в системі дієслів-термінів сфери комп’ютерних технологій»» захистила Людмила Смєнова, фахівчиня Лиманської філії Українського державного університету залізничного транспорту. Наукова керівниця – професорка кафедри української мови Дрогобицького університету Оксана Кушлик. Офіційні опоненти: завідувачка відділу граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України професорка Катерина Городенська та доцентка кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Алла Таран.

Для проведення засідання спеціалізованої вченої ради було використано засіб відеозв’язку Zoom Meetings, а для таємного голосування щодо присудження наукового ступеня – засіб Google Forms, який забезпечив анонімність, таємність та верифікованість такого голосування.

Відгуки на автореферат дисертації надійшли від представників багатьох наукових шкіл України: Києва, Львова, Одеси, Луцька, Харкова, Білої Церкви, Кривого Рогу, Слов’янська. Члени спеціалізованої вченої ради наголосили на високому рівні дисертаційної праці та одностайно проголосували за присудження здобувачці наукового ступеня кандидата філологічних наук.

Вітаємо Людмилу Смєнову та її наукову керівницю професорку Оксану Кушлик із вагомим науковим досягненням!