В Дрогобицькому університеті відбулося нагородження призерів та учасників онлайн-олімпіади з фізики

19 квітня 2021 року на кафедрі фізики інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася урочиста онлайн-конференція із призерами та учасниками онлайн-олімпіади з фізики серед учнів 9 – 11-х класів закладів загальної середньої освіти, яка попередньо проводилася 19 – 22 березня.

Для проведення олімпіади викладачі кафедри розробили спеціальний сайт, де кожен учасник зміг створити особистий кабінет та відслідковувати всі етапи: від розв’язування завдань, ознайомлення із правильними розв’язками до результатів оцінки їх робіт. Участь у заході взяли 65 учнів із Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Донецької областей.

Переможцями олімпіади з фізики стали:

з-поміж учнів 9-х класів – Назар Тиндик (Нагуєвицька СЗШ, Дрогобицького району);

з-поміж учнів 10-х класів – Руслан Тиндик;

з-поміж учнів 11-х класів – Остап Онишків (Дрогобицький ліцей).

Також за результатами змагань ще 6 учнів 9 – 11-х класів завоювали ІІ місце, а 8 учнів посіли почесне ІІІ місце. Офіційні результати оприлюднені на сайті олімпіади.

Всі учасники нагороджені грамотами за активну участь в олімпіаді. За зайняті призові місця переможці нагороджені цінними призами: USB-флеш-накопичувачами, портативними зарядними пристроями Powerbank Bravis, горнятками, торбинками та ручками з символікою нашого університету, а також книгами «Цікава Фізика», в яких автор Яків Перельман пробуджує у читачів діяльність наукової уяви, привчає мислити у дусі фізики і розвиває звичку до різнобічного застосування своїх знань.

Вам буде цікаво