Продовжується співпраця Дрогобицького університету в межах Програми НАТО-Україна з перепідготовки віськовослужбовців

У межах програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців, а також учасників АТО/ООС на платформі ZOOM відбулася урочиста онлайн-церемонія закриття 10-х курсів професійного навчання. 274 військовослужбовці навчалися за програмами перепідготовки: «Менеджмент», «Англійська мова», «Маркетинг на ринку товарів та послуг», «Менеджмент безпеки бізнесу», «Комунікаційні та інформаційні технології», «Менеджмент перевезень і логістика».

Керівниця Програми НАТО з переходу з військової кар’єри на цивільну Олександра Огороднікова запросила відкрити урочисту конференцію координатора Програми НАТО з переходу з військової кар’єри на цивільну та Комплексного пакету допомоги НАТО пана Марчіна Кожела, який виступав українською, що приємно вразило всіх учасників онлайн-зустрічі.

У заході також взяли участь: заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко; начальник відділу реалізації соціальних гарантій Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Сергій Кучеренко; ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх; директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко; завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Корабельної районної ради міста Херсон Юрій Кравченко.

Важливо, що представники української влади й освітяни позитивно відгукнулися про навчальну діяльність з перепідготовки військовослужбовців, яка здійснюється за фінансової підтримки НАТО, а також звернулися до пана Марчіна Кожела з проханням продовжити співпрацю в межах Програми НАТО-Україна ще на 2 – 3 роки.

Із заключним словом звернулася до учасників онлайн-церемонії Олександра Огороднікова, котра зауважила, що з 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми соціальної адаптації та перепідготовки колишніх професійних військовослужбовців і таких, які невдовзі залишать лави Збройних сил України, а також наголосила на важливості надання допомоги військовослужбовцям у їхньому професійному зростанні та працевлаштуванні.

Зауважимо, що у межах співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» і її керівником Андрієм Роєм до роботи на курсах за програмою «Менеджмент безпеки бізнесу» були залучені викладачі університету, зокрема професорка Світлана Гірняк та доцентка Олена Волошин. Щиро дякуємо Андрію Петровичу за співпрацю, а також сподіваємося, що наступні курси відбудуться у стінах Франкового університету.

Вам буде цікаво