Увага!!! Інформація щодо вжиття заходів протидії поширення випадків ГРВІ, спричиненої коронавірусом COVID – 2019

27 лютого 2020 року на засіданні вченої ради університету ректор Надія Скотна довела до відома зміст листа департаменту освіту і науки Львівської обласної державної адміністрації від 26.02. 2020 р., щодо вжиття заходів протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID 2019, а саме:

– вжити належних заходів щодо забезпечення наявності засобів гігієни (мило, паперові рушники, антисептики для рук) в усіх навчальних закладах університету.

– дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог до регламентованого мікроклімату та режиму провітрювання приміщень, вологого прибирання з використанням засобів дезінфекції, дозволених законодавством до застосування.

– відмінити проведення запланованих масових заходів в університеті.