Увага!!! Інформація щодо навчання в умовах карантину

З метою дотримання рекомендацій МОЗ України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) керівництво університету наголошує на обов’язковому дотриманні заходів протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID:
– вжити належних заходів щодо забезпечення наявності засобів гігієни (мило, паперові рушники, антисептики для рук) в усіх навчальних корпусах університету;
– дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог відповідно до регламентованого мікроклімату та режиму провітрювання приміщень, вологого прибирання з використанням засобів дезінфекції, дозволених законодавством до застосування.