Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам факультету психології, педагогіки та соціальної роботи

8 лютого 2019 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам денної та заочної форм навчання факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.

Зі словами вітань до усіх присутніх звернулася ректор професор Надія Скотна, побажавши випускникам активності і цілеспрямованості на професійному шляху, добробуту та процвітання. З напутнім словом перед магістрами виступила завідувач кафедри практичної психології доцент Валентина Стець.

Заступники декана з навчальної та виховної роботи доценти Орест Гук та Андрій Зимянський відзначили подяками найсумлінніших та найактивніших студентів.

Дипломи випускникам-магістрам вручав декан факультету доцент Ігор Гриник спільно з методистом заочної форми навчання доцентом Світланою Волошин та головою профбюро студентів факультету Тетяною Особою.

У концертно-привітальній програмі взяли участь студенти факультету Олеся Хрунь та Вікторія Стап’як, спортивно-танцювальний клуб «Мерінга» (художній керівник – магістр-випускниця Лілія Хлонь), а також переможці вокального конкурсу «Шанс – 2017» магістри-випускники Ірина Навроцька та Юрій Сімонов. Ведучими заходу були Андрій Грабинський та Марія Мікало.

На святі випускники-магістри урочисто у присутності батьків та колег присягли гідно нести ім’я випускника Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, бути патріотами своєї держави та збагачувати славу України своїми професійними успіхами й досягненнями.

Загалом 170 випускників факультету (денної та заочної форм навчання) спеціальностей «Психологія», «Соціальна робота», «Дошкільна освіта», «Освітні, педагогічні науки» отримали дипломи магістра.

Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.

Тетяна ОСОБА,
голова профбюро студентів факультету
психології, педагогіки та соціальної роботи

Вам буде цікаво