Урочисте вручення дипломів випускникам біолого-природничого факультету

19 липня 2022 року на біолого-природничому факультеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам освітніх ступенів «Бакалавр» та «Магістр».

Захід розпочався виконанням державного гімну України та вшануванням пам’яті Героїв, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю.

Із вітальними словами до випускників звернулися: деканеса біолого-природничого факультету Світлана Волошанська, заступник декана з навчальної роботи Григорій Коссак, заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці Василь Стахів, заступник декана з виховної роботи Тарас СКРОБАЧ, завідувачки кафедр Світлана Монастирська та Ірина Бриндзя.

Зі словами подяки до всього професорсько-викладацького складу та співробітників факультету від імені всіх випускників виступила Діана Дідоха, яка з теплотою згадала всі родзинки навчання на рідному факультеті.

Ведучі заходу Лілія Лавриковська та Андрій Кіселичник продемонстрували відео-спогад про незабутні миті студентських років.

Також із вітальними словами до випускників звернулися куратори груп Інесса Дрозд та Андрій Прийма.

Захід завершився виконанням студентського гімну «Gaudeamus» і спільним фото на згадку.

Висловлюємо щирі слова подяки нашим талановитим дівчатам Оксані і Вікторії Скробач за чудесний музичний супровід.

Урочистості з нагоди свята відбулися в теплій і затишній атмосфері, наповненій прекрасними спогадами зі студентського життя.

Бажаємо вам, дорогі випускники, впевненості у своїх силах, витримки і наполегливості у досягненні поставленої мети. Творчих успіхів на вашому професійному й життєвому шляху, нових здобутків, міцного здоров’я, щастя і головне – миру, заради вільної України!

Безмежно вдячні Богу і нашим Воїнам, що мали змогу провести урочисте вручення дипломів у цей важкий і тривожний час війни.

Слава Україні!